logo
WCZYTYWANIE...

Mediao nas w mediach

Gryfnie

Jeżech stond #16

   Gryfnie to firma, sklep i kanał na You Tube, który promuje śląską gwarę między innymi poprzez nagrywanie filmików w różnej tematyce właśnie w "ślonskij godce". W serii "jeżech stond", w której mieliśmy przyjemność wystąpić można zobaczyć różne zawody takie jak: malarz, piekarz czy aktorka oraz nas ogrodników ze Kleszczówki.
   Przygoda z Gryfnie zaczęła się od maila, gdzie Gryfnie zaintrygowane naszymi tabliczkami "we ślonskij godce" zaprosiło nas do nagrania wspólne filmu. To właśnie tabliczki i to skąd się wzięła ich idea miały stanowić główny temat nagrania, jednak z filmu można dowiedzieć się zdecydowanie więcej niż tylko o samych tabliczkach.
   Tabliczki stały się pewnego rodzaju znakiem rozpoznawczym naszej firmy, można znaleźć je wszędzie wokół biura oraz na całej Kleszczówce. Każda z nich ma swoje zadanie takie jak wskazywanie wejścia, oznaczenie tego gdzie znajduje się nasz parking oraz wskazanie różnych ciekawych miejsc, które gdyby nie tabliczki zostałyby pominięte przez przechodniów. Pierwsza tabliczka od której wzięła się cała idea znajduje się na drzwiach wejściowych do biura z napisem "wycierej szczewiki bo namarasisz".
   Oglądając filmik zobaczycie więcej tabliczek znajdujących się wokół biura oraz dowiecie się wto my som i co robiemy, kim jest ciotka Hilda i ujek Leon. Poznacie nasze ulubione ślonskie słowo, które w języku polskim jest nie do końca przyzwoitym słowem oraz dowiecie się co jest nam niezbędne do wykonania projektu dla klienta i zrealizowania wcześniej zaprojektowanego ogrodu.
   Udział w takim nagraniu był dla nas czymś nowym i mimo początkowego zdenerwowania doskonale się bawiliśmy. Załoga Gryfnie to wspaniali ludzie, wprowadzający dużo pozytywnej energii, bardzo dobrze się w nimi współpracowało a filmik, który już znajduje się w internecie zarówno w serwisie You Tube i na Facebooku pokazuje owoc naszej wspólnej pracy. 


Filmik możecie zobaczyć tutaj:

>     www.youtube.com/watch

>     www.facebook.com/gryfnie/videos/337610331596411


 

 

GALERIA

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.